SepiWhite Gözaltı ve Çevresi Kremi Eye's Secret Cream

15:30'a Kadar
Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

135TL ve Üstü
Siparişlerde

Kargo
Bedava !

Orijinal
Ürün

%100
Türk Malı

Paket İçeriği Gizliliği

Paketinizi teslim eden kargo yada kurye fırması, paketinizin içeriğini kesinlikle bilmez ve öğrenemez.

Ürünler adınıza ve belirtilen adrese gönderilir, sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslara teslim edilmez.

Kutusu açılmayan ürünlerinizin teslim tartihinden itibaren üç gün içeerisinde geri iade edebilirsiniz. iadelerde kargo parası kesilerek ürün bedeli şahsınıza ödenir.

Önemle, Bilmeniz Gereken'ler

Kargonuz adresinize geldiğinde, adres'de bulunmuyorsanız, paketinizin hangi şube'de olduğunu yazan bir haber kağıtı bırakılacaktır.

İki gün içerisinde şubeden almadığınız paket bize geri iade edilecektir.

SepiWhite Gözaltı ve Çevresi Kremi

Eye's Secret Cream

845,00 TL 259,00 TL

SEPIWHITE GÖZ ALTI KREMİ

Sepiwhite dan deniz anası DNA içeren göz altı kremi !

Malesef erkek yada kadın göz altı şişlikleri ve torbalarından rahatsızlık duyarız. Peptit ve Ölümsüz denizanası DNA içeriği ile göz altı torbaları ve şişliklerini yok etmeye yardımcı olacaktır. Sepiwhite eyessecret krem, sizin için estetikten önce son durak olabilir.

Mükemmel içeriği ve sonucu ile, mucizelere tesadüf demeyen krem !

TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ALANLARI

  • Göz Altı Torbalarının giderilmesinde katkı sağlar.
  • Göz Altında Oluşan Koyu Halkalar giderilmesinde katkı sağlar.
  • Göz Altı Şişliklerinin giderilmesinde katkı sağlar.
TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ALANLARI

İÇERİK BİLGİSİ

TURRİTOPSİS DOHRNİİ DNA : Akdeniz'de ve Japonya'nın sularında bulunan küçük, biyolojik olarak ölümsüz bir denizanası türüdür. Yalnız bir birey olarak olgunluğa ulaştıktan sonra, olgunlaşmamış, yeni doğum aşamasına tamamen geri dönebilen, bilinen tek canlıdır. Daha saf, zararlı toksinler içermeyen ölümsüz denizanası dna'sı zengin doğal içeriği sayesinde zamanda yolculuk yapmanızı sağlıyor.

PEPTİT : İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltan peptitler aynı zamanda cildinizdeki kollajen üretimini destekliyor. Cildin kollajen üretimini artıran peptitler, cildinize olduğundan daha genç olduğu mesajını veriyor! Yani cildiniz hissettiğiniz yaşı yansıtmak için çalışıyor !

COLLAGEN : Kolajen, insanların dokularında bulunan, fibroblastlar ve hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücudumuzun bütünlüğünü korunmasında yardımcı olmaktır. Cilde esneklik ve sıkılık kazandırmak, eklem, tendon ve organlarımızı bir arada tutmak, diğer görevleridir. Yaşlanmayla birlikte artan kolajen kaybı, eklem rahatsızlıklarına, bacak ve kalçalarda yoğunlaşan selülitlere ve cilt kırışıklıklarına neden olur. Kolajen içerikli besinlerin ve kolajen takviyelerin tüketimi, sigaranın bırakılması ve kolajen içeren nemlendiricilerin kullanımı ile cildin aşırı kolajen kaybetmesi önlenebilir.

HYALÜRONİK ASİT : Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesine yardımcı olur. Ayrıca sivilce izlerini yok etmeye ve sivilce oluşumunun engellenmessine yardımcı olur. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

İÇERİK BİLGİSİ İÇERİK BİLGİSİ

KULLANIMI

  • Gece ve Gündüz kremidir. Sabah dışarı çıkmadan 30 dk önce ve akşam yatmadan 1 saat önce kullanılması tavsiye edilir.
  • Akabinde Cildiniz kremi emecektir. Bu sebebten Göz altlarına kremi sürdükten sonra en az 2 saat yıkamayınız.
  • Daha sonrasında ambalajın içinden çıkan T şeklindeki masaj aplikatörü ile göz altı torbalarınıza, uzun tarafını tutarak kısa tafın ile 15-20 saniye arasında masaj yapabilirsiniz.
  • Masaj aplikatörünü buzlukta bir saklama poşetinde muhafaza etmenizi tavsiye ederiz.
  • Miktarı 15 ml dir. Ambalajı Kozmetik Kanununa Akrilik Kavanozdadır.
KULLANIMI

SORMAK İSTEDİĞİNİZ SORULAR İÇİN NUMARANIZI BIRAKIN UZMANLARIMIZ SİZLERİ ARASINSEPIWHITE GÖZ ALTI KREMİ TANITIMI

SEPIWHITE GÖZ ALTI KREMİ KULLANIMI

SEPIWHITE GÖZ ALTI KREMİ İNGİLİZCE TANITIMI VE KULLANIMI

SEPIWHITE GÖZ ALTI KREMİ ARAPÇA TANITIMI VE KULLANIMI

SepiWhite Gözaltı ve Çevresi Kremi

Eye's Secret Cream

4,9 | 28 Yorum
Buket R.

Bende kullandım ve çok memnun kaldım:) ellerimde kararmadan ziyade sararmalar oldu. Bulaşık ve işi derken el ellikten çıktı. Firmanın tavsiyesi üzerine tek elde ilk önce ürünü kontrol ettim ve dedikleri gibi mükemmel sonuç aldım. Çevremde herkese tavsiye ediyorum. Böyle sorunları olanlarada mutlaka kullanmanızı öneriyorum

2020-03-19 | Ürünü Satın Aldı
aysun karabatak

bir reklamcı olarak ne yazıkki gecem gündüzüm yok uyku 0 sizin anlayacağınız göz altı işliklerimin maşşalahı var arpacık çıkartmış gibi geziyorum hemde bu yaşta (28) çok şükür bir müşterimden bu ürünü duydum daha doğrusu gözlerimi görünce böyle bişey var kullansana dedi iyi kiiii iyi ki dinleyippte almışım saatler içeirisinde fark ediyorsunuz şişliğin nasıl indiğini çok teşekkür ediyorum sizlere 

2020-09-21 | Ürünü Satın Aldı
gönül sevgili

keşke ergenliğimde çıksaydı bu ürün aşk triplerinden geceler boyu ağlayıp gözlerimin şişliğinden okula gidemezdim ertesi gün şimdide alkolü biraz kaçırıp uykusuz kalınca börtlüyorlar ne yazıkki bu ponçik ürünle karşılaştım sevgilerrr


2020-09-21 | Ürünü Satın Aldı

Benzer Ürünler