SepiWhite Anti-Aging Krill Serumu Anti-Aging Krill Yağı

15:30'a Kadar
Verilen Siparişler

Aynı Gün
Kargo

135TL ve Üstü
Siparişlerde

Kargo
Bedava !

Orijinal
Ürün

%100
Türk Malı

Paket İçeriği Gizliliği

Paketinizi teslim eden kargo yada kurye fırması, paketinizin içeriğini kesinlikle bilmez ve öğrenemez.

Ürünler adınıza ve belirtilen adrese gönderilir, sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslara teslim edilmez.

Kutusu açılmayan ürünlerinizin teslim tartihinden itibaren üç gün içeerisinde geri iade edebilirsiniz. iadelerde kargo parası kesilerek ürün bedeli şahsınıza ödenir.

Önemle, Bilmeniz Gereken'ler

Kargonuz adresinize geldiğinde, adres'de bulunmuyorsanız, paketinizin hangi şube'de olduğunu yazan bir haber kağıtı bırakılacaktır.

İki gün içerisinde şubeden almadığınız paket bize geri iade edilecektir.

SepiWhite Anti-Aging Krill Serumu

Anti-Aging Krill Yağı

159,00 TL 129,00 TL

SEPIWHITE ANTI-AGING KRILL YAĞI SERUMU

Sepiwhite dan collagen içerikli ve hyaluronik asit ile güçlendirilmiş anti-aging krill yağı serumu !

Yüzümüzde ve cildimizde faklı bölgelerde oluşan kırışıklık ve sarkmalar erkek yada kadın hepimizin canını sıkar.Omega 3 deposu olan krill serumu, İçeriğinde Bulunan deniz anemonunun muhteşem kokusu ile 4 farkılı içerik tek serumda buluştu. Araştırmalara göre krill yağında bulunan antioksidanlar diğer antioksidanlara göre hücreleri daha hızlı yenileme özelliğine sahiptir. İçerdiği yoğun collagen ile vücudun collagen ihtiyacını karşılar. Ayrıca hücre yenileme özelliğine sahip hyaluronik asit ile vücudun nem dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Oldukça yoğun içeriğe sahip olan krill serumu cilde parlaklık ve aydınlık verir.

Sepiwhite Krill Serumu ! Yaşlanmayı tersine çevirmeye yardımcı olan serum !

TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ALANLARI

  • Yüzünüzde Oluşan Kırışıklıkların Giderilmesine Katkı Sağlar.
  • Ellerinizde Ve Kollarınızda Oluşan Kırışıklıkların Giderilmesine Katkı Sağlar.
  • Bacaklarınızda Oluşan Kırışıklıkların Giderilmesine Katkı Sağlar.
  • Cildinize Kolajen Desteği Sağlar.
  • Yaşlılıktan Dolayı Sarkma Olan Bölgeler Giderilmesine Katkı Sağlar.
TAVSİYE EDİLEN KULLANIM ALANLARI

İÇERİK BİLGİSİ

KRİLL YAĞI : Cildin görünümünü iyileştirip kırışıklıkların azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda cilt kanserine karşı koruma sağlayabilir, Kaynak; Krill yağının bu etkisi henüz insanlar üzerinde denenmiş değil ancak Journal of Agricultural and Food Chemistry’de yayınlanan bir makaleye göre hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalardan olumlu sonuçlar elde edilmiş. Ayrıca, krill yağında bulunan antioksidanların diğer antioksidanlara göre hücreleri daha etkili bir biçimde yenilediği söylenmektedir.

COLLAGEN : Kolajen, insanların dokularında bulunan, fibroblastlar ve hücreler tarafından oluşturulan bir protein türüdür. Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücudumuzun bütünlüğünü korunmasında yardımcı olmaktır. Cilde esneklik ve sıkılık kazandırmak, eklem, tendon ve organlarımızı bir arada tutmak, diğer görevleridir. Yaşlanmayla birlikte artan kolajen kaybı, eklem rahatsızlıklarına, bacak ve kalçalarda yoğunlaşan selülitlere ve cilt kırışıklıklarına neden olur. Kolajen içerikli besinlerin ve kolajen takviyelerin tüketimi, sigaranın bırakılması ve kolajen içeren nemlendiricilerin kullanımı ile cildin aşırı kolajen kaybetmesi önlenebilir.

TURRİTOPSİS DOHRNİİ DNA : Akdeniz'de ve Japonya'nın sularında bulunan küçük, biyolojik olarak ölümsüz bir denizanası türüdür. Yalnız bir birey olarak olgunluğa ulaştıktan sonra, olgunlaşmamış, yeni doğum aşamasına tamamen geri dönebilen, bilinen tek canlıdır. Daha saf, zararlı toksinler içermeyen ölümsüz denizanası dna'sı zengin doğal içeriği sayesinde zamanda yolculuk yapmanızı sağlıyor.

HYALÜRONİK ASİT : Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesine yardımcı olur. Ayrıca sivilce izlerini yok etmeye ve sivilce oluşumunun engellenmessine yardımcı olur. Cildin uzun seneler canlılığını, tazeliğini ve doğallığını korumasına yardımcı olur.

İÇERİK BİLGİSİ İÇERİK BİLGİSİ

KULLANIMI

  • Gece Serumudur. Akşamları yatmadan, 1 saat önce kullanılması tavsiye edilir.
  • Öncelikle uygulamak istediğiniz bölgeyi temizleyin. Daha sonra Serumun kapağında bulunan damlalık ile 2 şer damla damlatarak elinizle dairesel hareketler yaparak cildinize yedirin.
  • Oldukça yoğun olan serumumuzu cildiniz emecektir. Serum sürülen bölgeyi en az 2 saat yıkamayınız.
  • Miktarı 30ml dir. Ambalajı Kozmetik Kanununa Uygun Damlalıklı Cam Şişededir.
KULLANIMI

SORMAK İSTEDİĞİNİZ SORULAR İÇİN NUMARANIZI BIRAKIN UZMANLARIMIZ SİZLERİ ARASINSEPIWHITE KRİLL SERUMU TANITIMI

SEPIWHITE KRİLL SERUMU KULLANIMI

SEPIWHITE KRİLL SERUMU İNGİLİZCE TANITIMI VE KULLANIMI

SEPIWHITE KRİLL SERUMU ARAPÇA TANITIMI VE KULLANIMI

SepiWhite Anti-Aging Krill Serumu

Anti-Aging Krill Yağı

4,9 | 1 Yorum
Buket R.

Bende kullandım ve çok memnun kaldım:) ellerimde kararmadan ziyade sararmalar oldu. Bulaşık ve işi derken el ellikten çıktı. Firmanın tavsiyesi üzerine tek elde ilk önce ürünü kontrol ettim ve dedikleri gibi mükemmel sonuç aldım. Çevremde herkese tavsiye ediyorum. Böyle sorunları olanlarada mutlaka kullanmanızı öneriyorum

2020-05-06 | Ürünü Satın Aldı

Benzer Ürünler